Dla wszystkich, którzy zastanawiają się „gdzie pojechać na Święta Bożego Narodzenia”
Święta
Święta

Marzy Ci się Gwiazdka pełna błogiego spokoju, z dala od tradycyjnej „świątecznej gorączki”, sprzątania, gotowania, przyjmowania rodziny i gości? Chcesz spędzić ten magiczny czas inaczej niż zwykle, oderwać od natłoku obowiązków i nieustannego pośpiechu? Poczuć, ile piękna kryje się w znanej ze strof kolędy „nocnej ciszy”?  Wszystkie te marzenia spełnisz na Kaszubach.

I gwarantujemy, że odpowiedź na pytanie „GDZIE spędzić Święta Bożego Narodzenia na Kaszubach” jest tylko jedna!

Zapraszamy do Brzozowisko Tuchomko – niezwykłego miejsca na Pojezierzu Kaszubskim w którym przeżyjesz niezapomniane, pełne relaksu Święta Bożego Narodzenia z dala od zgiełku codzienności, za to jak najbliżej natury. W dodatku nie musisz się martwić, co zrobić z psem podczas świątecznego wyjazdu – nasza oferta jest zdecydowanie „doginclusive” i „dog friendly”!

Brzozowisko to kameralny ośrodek wypoczynkowy z sześcioma przytulnymi, doskonale wyposażonymi drewnianymi domkami, malowniczo wkomponowanymi w kaszubski pejzaż, gdzie białe brzozy przeglądają się w tafli jeziora. W tym urokliwym zakątku przez cały rok panuje spokój i harmonia, a bliskość przyrody cudownie koi ciało i duszę. To miejsce, które powstało z naszych marzeń, pasji i miłości do piękna, dlatego wszystkie detale zostały zaprojektowane z największą troską o ich estetykę, wygodę i funkcjonalność.

 

Oferta świąteczna

Dołożymy wszelkich starań, aby Boże Narodzenie w Brzozowisku było wspaniałym i wyjątkowym wydarzeniem. Jesteśmy otwarci na życzenia i prośby (nawet te niestandardowe) i choć nie możemy obiecać, że każdą z nich zawsze uda się spełnić, to zrobimy wszystko, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.
Naszym gościom oferujemy:

  • 36 miejsc noclegowych w 6 przystrojonych świątecznie domkach
  • przed każdym z nich będzie ubrana choinka (którą nasi goście chętnie wstawiają do środka)
  • wsparcie organizacyjne przy przygotowaniu oraz dekorowaniu sali do Wieczerzy wigilijnej (jeśli macie specjalne życzenia co do świątecznej aranżacji wnętrz czy zorganizowania specjalnych atrakcji dla najmłodszych, koniecznie dajcie nam znać wcześniej)
  • catering z tradycyjnymi potrawami (w ofercie wigilijnej dostępny będzie barszcz, zupa borowikowa, śledź pod pierzynką, karp w galarecie (oraz wiele innych ryb), paszteciki i krokiety, duży wybór mięs, sałatek, zimnych i ciepłych przystawek)
  • dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez nasz ośrodek (komfortowe centrum SPA oraz sale zabaw dla dzieci i dorosłych)
  • możliwość bezpłatnego wypożyczenia projektora/rzutnika i ekran projekcyjny
  • internet bezprzewodowy
  • bezpłatny parking

Dodatkowo: Możliwość zorganizowania rozrywek na świeżym powietrzu, jak morsowanie w naszych jeziorach, zjazdy na saneczkach czy romantyczny kulig z pochodniami.
Teren jest bardzo duży, co pozwala na nieskrępowane oddawanie się urokom zimowego szaleństwa

Jeśli jeszcze się wahasz, sprawdź, co mówią o nas inni: link do opinii

jaccuzi