Witamy w prywatnym raju

Kraina brzozowego lasku niewątpliwie zachwyca i pozwala odetchnąć czystym powietrzem. To właśnie tutaj są ulokowane nasze całoroczne domki na Kaszubach. Zadbaliśmy o to, by stworzyć kameralny ośrodek z sześcioma domkami z dala od miejskiego zgiełku, dzięki czemu można tutaj odpocząć w pełni. Miejsce zostało ukryte pośród drzew, dlatego też obcowanie z naturą i poznawanie leśnych gości staje się tutaj na porządku dziennym. Harmonia oraz spokój są tylko i wyłącznie namiastką tego, na co możesz liczyć korzystając z naszej oferty.

Pomimo niewielkiego metrażu każdego domku z powodzeniem pomieści on sześć osób. Dołożyliśmy wszelkich starań, by zadbać o każdy detal i zaprojektować przestrzeń tak, aby każdy nasz gość mógł czuć się swobodnie, jednocześnie doceniając kaszubskie klimaty.

 

Wnętrze, które przyciąga

Przygotowane przez nas domki mają co prawda 35 metrów kwadratowych, ale zostały zaaranżowane w ten sposób, by zapewnić odwiedzającym pełen komfort oraz możliwość świetnego spędzenia czasu. 

W każdym z domków znajdują się dwie sypialnie. Pierwsza z nich została wyposażona w łóżko małżeńskie, a druga w dwa łóżka pojedyncze. W salonie znajduje się wygodna rozkładana sofa, na której z powodzeniem mogą również spać dwie osoby. Każde wnętrze domku zostało urządzone w wysokim standardzie i przestrzeń wyposażono w niezbędne elementy, które zapewniają wygodę i przyjemne spędzanie czasu. W kuchni znajdują się zestawy talerzy, miseczek, komplety sztućców, kieliszki do wina, szklanki, karafka, dzbanki, kuchenka mikrofalowa, czajnik, płyta elektryczna, a nawet takie detale jak tarka do warzyw. Dzięki temu możliwe będzie przygotowywanie pysznych posiłków, które można spożywać wewnątrz domu lub na tarasie.

Wspomnieć również należy, że nasze domki stworzone zostały jako obiekty całoroczne, gdyż niewątpliwie Kaszuby zachwycają o każdej porze roku. Zostały wyposażone w ogrzewanie elektryczne, dlatego też nasza oferta jest aktualna przez cały rok. Bez względu na to, czy chcecie odkrywać magię naszego Brzozowiska wyczekaną wiosną, cieszyć się tamtejszym klimatem, gdy panuje słoneczne lato, zachwycać się barwami jesieni, czy także spędzić tutaj mroźną zimę, nasza oferta spełni Wasze oczekiwania.

 

Magiczna okolica

Mimo tego, że wnętrza nasze domków są w wysokim standardzie, zachęcamy do cieszenia się także kaszubską przyrodą. Zadbaliśmy o to, by stworzyć bezpieczny oraz zachwycający teren otaczający nasze domki. Zachęcamy do odpoczynku na tarasie, podziwiania pięknego stawu, spożywania obiadów na tle pięknej przeloty, czy także delektowania się poranną kawą, nasłuchując odgłosów lasu. To właśnie tutaj z powodzeniem możecie położyć się na pomoście, odetchnąć patrząc w niebo i delektować się czystym powietrzem.

Ten zielony teren pozwoli Wam nie tylko w pełni się zrelaksować, ale także napełni Was energią na długi czas i pozwoli nabrać dystansu do niektórych codziennych spraw.