Więcej niż się spodziewacie

Oprócz zachwycającej okolicy, jaką jest brzozowy gaj i domków o wysokim standardzie, zadbaliśmy o to, by stworzyć doskonały teren rekreacyjny. Decydując się na wybór naszej oferty do dyspozycji macie siłownię zewnętrzną, hamaki, leżaki i drewniane meble ogrodowe. Altana została stworzona z myślą o tych, którzy szczególnie cenią sobie wieczorne posiadówki, a także jest świetnym miejscem na zorganizowanie kolacji czy grilla. Ponadto na terenie rekreacyjnym znajduje się także grill betonowy, a także specjalnie przygotowane miejsce na ognisko, dzięki czemu tego typu biesiady będą bezpieczne dla otaczającej przyrody i odwiedzających gości.

Strefa SPA w cenie pobytu

Oprócz wyżej wymienionych atrakcji oferujemy także domki z sauną. Stefa SPA, z której niewątpliwie warto skorzystać, obejmuje balię ciepłą i zimną, saunę fińską oraz taras wypoczynkowy. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, goście w ramach opłaty za pobyt mogą swobodnie skorzystać ze strefy SPA przez godzinę każdego dnia i nie poniosą za to żadnych dodatkowych kosztów.

Atrakcje dla naszych najmłodszych gości

Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych. Zadbaliśmy o to, by odwiedzające nas dzieci mogły skorzystać z atrakcyjnego placu zabaw, który został wyposażony w piaskownicę, zjeżdżalnię, trampolinę, boisko do piłki nożnej, badmintona, a także wiele innych ciekawych detali, które maluchom umilą pobyt. Ponadto u nas z powodzeniem można zrealizować bony turystyczne do czego serdecznie zachęcamy.

Zwierzęta mile widziane

Zwierzęta mile widziane

W naszym zaciszu z dała od miejskiego zgiełku wszyscy członkowie rodzin są miłe widziani, mogąc liczyć na dostosowane do swoich potrzeb i oczekiwań warunki. Brzozowisko to także świetne miejsce dla miłośników zwierząt, dlatego zapraszamy do nas również czworonożnych gości. Na każdego zwierzaka będzie czekała miska z wodą w każdym z naszych domków. Tutejsza okolica pozostaje w pełni bezpieczna, a także ze względu na dużą przestrzeń zwierzęta będą mogły biegać, dobrze się bawić i cieszyć się czasem spędzonym ze swoimi właścicielami, którzy niewątpliwie docenią panujące tutaj warunki mieszkalne, jak i urokliwą przyrodę

Magiczne miejsce na Kaszubach, czyli Tuchomko

Tuchomko to niewielka i jednocześnie urokliwa wieś położona w województwie pomorskim. To, jak będziecie spędzać swoje wymarzone wakacje, zależy tylko od Was. Zachęcamy jednak zarówno do pieszych, jak i rowerowych wycieczek, gdyż okolica jest tutaj naprawdę magiczna i zachwycająca. Zaledwie 12 km stąd można zobaczyć mury gotyckiego zamku krzyżackiego i zachwycić się pobliskimi trasami kajakowymi.